پیوراریا میریفیکا
 
 
گیاه پیوراریا میریفیکا (Pueraria mirifica ) یا ( kwao krua ) یک گیاه بومی است که در عمق جنگلهای ناحیه شمالی تایلند یافت می شود. این گیاه به علت خواص متمایزش و اثر بخشی در بین مردم ناحیه سالهاست که شناخته شده و به عنوان قسمت اصلی از طب سنتی ملی مورد قبول واقع شده است. محققان و دانشمندان علم خود و حکمت افراد مسن را برای بدست آوردن نتیجه ی معجزه آسای این گیاه ادغام کرده اند و هنوز هم در دانشگاه ها بسیاری از اساتید گیاه kwao krua در مباحث خود قرار می دهند.
 
https://interjens.com/host/vahidroudaki/14174/bozorg%20konande%20sine-aral.jpg
 
 

گیاه Pueraria mirifica یا kwao krua یک گیاه بومی است که در عمق جنگلهای ناحیه شمالی تایلند یافت می شود. این گیاه به علت خواص متمایزش و اثر بخشی در بین مردم ناحیه سال هاست که شناخته شده و به عنوان قسمت اصلی از طب سنتی ملی مورد قبول واقع شده است….محققان و دانشمندان علم خود و حکمت افراد مسن را برای به دست آوردن نتیجه معجزه آسای این گیاه ادغام کرده اند و هنوزهم در دانشگاه ها بسیاری از اساتید گیاه kwao krua در مباحث خود قرار می دهند.
 

https://salamatweb.ir/wp-content/uploads/20/09/product-500x500-e1542338467610.jpeg
 
 
در این مطلب بیشتر درمورد فواید عوارض پیوراریا میریفیکا برای بزرگ کردن سینه بانوان و رشد سینه ها و فرم دهی و همچنین برای درمان ریزش مو و دیگر خواص آن برای شما بزرگواران مطلب زیر را آماده کرده ایم که ایمدواریم از مطالعه آن استفاده و بهره کافی را ببرید.
 
 
جهت خرید و یا مشاوره عدد 263011032 را به شماره 100063 پیامک کنید
 
 
 
خرید
 
 

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: گیاه ,ناحیه ,kwao ,krua ,سینه ,کرده ,kwao krua ,پیوراریا میریفیکا ,معجزه آسای ,آوردن نتیجه ,حکمت افراد ,ناحیه شمالی تایلند ,جنگلهای ناحیه شمالی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای فیلم هندی محمدنشان آرشیو mu5ics98 dota2guard مشکلات دوتا 2 server10 شهیده نجمه هارونی حمایت از کارگر ایرانی ......مـــــاه بــــی همتــــا رز پکیج